Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
JawsRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
RockyRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0