Titles you rated
ZootopiaRated ★ 1.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 2.5