Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
21Rated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5