Titles you rated
The IrishmanRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
What Happened, Miss Simone?Rated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Land of HappinessRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 1.0