Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KajillionaireRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
PreyRated ★ 2.5