Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Copenhagen CowboyRated ★ 2.5