Series
Ratings
610
Jitenshaya-san no Takahashi-kunRated ★ 4.5
Ms. IncognitoRated ★ 3.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Salon De HolmesRated ★ 3.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0