Titles you rated
The ProducersRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Suspicious PartnerRated ★ 2.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0