Series
Ratings
53
Under the DomeRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0