Titles you rated
LeonRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
HerRated ★ 2.0
MaudieRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 1.0