Titles you rated
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.5
LegendRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
[REC]³ GenesisRated ★ 3.0
DemonicRated ★ 2.5
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 2.0
PsychoRated ★ 4.0
It FollowsRated ★ 1.0
UnknownRated ★ 2.5