Titles you rated
High KickRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 1.0
Cheongdamdong 111Rated ★ 1.0
A Man Called GodRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 2.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Six SiblingsRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 2.0
Glory JaneRated ★ 1.0- Lotus Flower FairyRated ★ 2.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Five FingersRated ★ 1.0
Assorted GemsRated ★ 2.0