Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.0
CasperRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
LucyRated ★ 1.5
American HustleRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.5
S DiaryRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
Fun MovieRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 2.0
Romantic DebtorsRated ★ 2.5
Fortune SalonRated ★ 1.5
The UnforgivenRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0