Movies
Ratings
104
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5