Movies
Ratings
82
Total RecallRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0