Movies
Ratings
230
CluelessRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The DUFFRated ★ 4.0