Titles you rated
ConclaveRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5