Series
Ratings
22
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- KakeguruiRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0