Series
Ratings
76- Prank EncountersRated ★ 4.0
Prank EncountersRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0