Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.5
Saw IVRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0