Movies
Ratings
55
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0