Movies
Ratings
442- Les MisérablesRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
Chinese ZodiacRated ★ 3.0- Untouchable LawmenRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
A Letter to MomoRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5