Movies
Ratings
210
Private EyeRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.5
Moulin Rouge!Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0