Titles you rated
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Jinny's KitchenRated ★ 4.0- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
- 짱구는 못말려 1Rated ★ 5.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 2.5
StartupRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.0