Titles you rated
The ShiningRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Running TurtleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
A Wonderful MomentRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0