Titles you rated
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The HustleRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0