Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Finding Mr. RightRated ★ 3.5
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.0
The Spanish ApartmentRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0