Movies
Ratings
387
American SniperRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
DeathwatchRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 0.5
PathfinderRated ★ 2.5
Double TeamRated ★ 3.5
The KickRated ★ 2.0
DororoRated ★ 3.0
Punisher: War ZoneRated ★ 4.0
Max PayneRated ★ 3.5
Blood: The Last VampireRated ★ 1.0
Ong Bak 3Rated ★ 0.5
Batman & RobinRated ★ 1.0
Executive DecisionRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
CatwomanRated ★ 2.0