Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0