Movies
Ratings
381
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 1.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Rainbow SongRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5