Movies
Ratings
797
Wall to WallRated ★ 1.0
The PlatformRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 1.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
RevengeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0