Movies
Ratings
238
A Star Is BornRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
PowderRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Greetings from Tim BuckleyRated ★ 3.0