Movies
Ratings
164
ParasiteRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 4.5
AlfieRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PocahontasRated ★ 1.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 1.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5