Movies
Ratings
72
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5