Movies
Ratings
41
Hannibal RisingRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Jail BreakersRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5