Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 3.5
FearlessRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Nanny McPheeRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Love So DivineRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0