Titles you rated
Modern BoyRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
J. EdgarRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 4.5
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.0
SnitchRated ★ 3.0- My FatherRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 3.0
My DictatorRated ★ 3.0