Titles you rated
Death's GameRated ★ 4.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5- Running ManRated ★ 4.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
- JjakRated ★ 4.0