Movies
Ratings
154
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.5