Movies
Ratings
88
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5