Movies
Ratings
144
Perfect NumberRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.0