Movies
Ratings
1150
Good NewsRated ★ 4.0
Cunk on LifeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 3.0
NonnasRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Paddington in PeruRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
It's What's InsideRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0