Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
AbductionRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
AwakeRated ★ 4.0
The Fourth KindRated ★ 1.5
Collage of Our LivesRated ★ 2.0
30 Days of NightRated ★ 3.5
Blue SwallowRated ★ 3.5
Doomsday BookRated ★ 0.5
11 A.M.Rated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 3.5
Olympus Has FallenRated ★ 0.5
HannaRated ★ 2.0
BuriedRated ★ 4.0
PredatorsRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Book of EliRated ★ 2.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.5