Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5