Movies
Ratings
17
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ContactRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0