Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
LucaRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0