Movies
Ratings
617
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 5.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
RentRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 4.5