Movies
Ratings
769
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
WickedRated ★ 1.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5