Series
Ratings
235
New HeartRated ★ 2.0
TaskRated ★ 1.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 1.5
UntamedRated ★ 1.0
MobLandRated ★ 1.5
The Bear Season 1Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
Nine PuzzleRated ★ 0.5
Hyper KnifeRated ★ 0.5
Mare of EasttownRated ★ 1.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 2.0
The PenguinRated ★ 1.5