Movies
Ratings
447
The ShackRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Blind DateRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Family TiesRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5
Radio DaysRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Stuck in LoveRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 4.0
BernieRated ★ 3.0
Under the SunRated ★ 3.0
Wild TalesRated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Welcome to the SouthRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5